Revista “Vogue” vlerëson Dua dhe Rina Lipën për stilin e tyre

Revista “Vogue” vlerëson Dua dhe Rina Lipën për stilin e tyre

21:45, 18/01/2021

Revista prestigjioze “Vogue” ka vlerësuar stilin e veshjes së Dua dhe Rina Lipës, përkrah emrave të njohur të show bizit botëror.

Në artikullin e shpërndarë me titull “Instagramet më të mira për modë gjatë kësaj jave: Dua Lipa, Kim Kardashian, FKA Twigs dhe të tjerë”, “Vogue” ka përmendur edhe motrat me prejardhje shqiptare, Lipa.

“Dua Lipa ka kaluar një javë të zjarrtë mode. E rrethuar nga palma, ajo na tregoi një veshje po aq të butë me një fustan të gjelbër të rrafshët me prerje të lëngshme”, ka shkruar revista për yllin e njohur të muzikës pop.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco