FOTO/ Modelja s*ksi në pritje të ëmbël: Ndodhi gjithçka shumë shpejt

FOTO/ Modelja s*ksi në pritje të ëmbël: Ndodhi gjithçka shumë shpejt

20:44, 18/01/2021

Ish-ylli i TOWIE Lauren Goodger ka njoftuar se është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë. 34 vjeçarja, konfirmoi se po pret një fëmijë me të dashurin Charles Drury në një intervistë për revistën New!

"Ne jemi shumë të kënaqur me njëri-tjetrin dhe kemi kaluar shumë. Ne jemi vendosur në shtëpi dhe do të kemi një fëmijë - ka kaluar 100 milje në orë! Tani jemi një familje". Lauren pranon se gjithçka ndodhi kaq shpejt, duke kujtuar se ata dolën në publik me lidhjen e tyre në tetor të 2020. Në atë kohë, ajo e përshkroi burrin e saj të ri si boy djali me pamjen më të mirë ’që ka parë ndonjëherë.

Lauren ka qenë më parë në një lidhje afatgjatë me bashkë-yllin e TOWIE Mark Wright dhe ata ishin gjithashtu të fejuar deri në ndarjen e tyre në 2012. /Burimi:DailyMail/Pershtati:K.H/Syri.net/

 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco