Reperi i famshëm amerikan, mban veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit

Reperi i famshëm amerikan, mban veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit

17:18, 18/01/2021

Reperi i famshëm, Diddy është shfaqur me një bluzë të këngëtares Dafina Zeqiri, e cila gjithashtu mban portretin e saj mbi shpinë.

Në video, reperi amerikan shihet duke shijuar ditën me familjen e tij dhe shfaqet me fëmijët pranë pianos.

Vetë Dafina e ka vënë re këtë detaj dhe sigurisht që s’e ka mbajtur dot vendi nga gëzimi. Ajo ka ripostuar videon e reperit në Instagram dhe nuk e dimë nëse kanë mundur ose jo të komunikojnë së bashku.

“Cfarë e hëne! Diddy i veshur me një prej bluzave të mia “King”, shkruan Dafina.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco