Ish-deputetja Jorida Tabaku ‘thyen rregullat’, poston FOTO-n me binjaket e saj

Ish-deputetja Jorida Tabaku ‘thyen rregullat’, poston FOTO-n me binjaket e saj

16:07, 18/01/2021

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka thyer këtë rregull. Tabaku ka ndarë në Instagram një foto të ëmbël me vajzat e saj Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë duke gatuar përkrah dy binjakeve të saj, të cilat janë rritur shumë.

‘Ka mama goca’, shkruan Tabaku krah fotos që ka marrë pëlqimin dhe komentet e shumë ndjekësve të saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco