Ermalit i thotë polici je bërë si lopë, kjo është përgjigja e tij epike

Ermalit i thotë polici je bërë si lopë, kjo është përgjigja e tij epike

15:59, 18/01/2021

Një ngjarje shumë interesante i ka ndodhur.

Ermal Fejzullahu në një emision ka treguar një rast, në fakt, një bisedë me një polic, shkruan Syri Kosova.

“Ermali je ti?”, e pyeti polici, derisa këngëtari i tha “po”.

E kur polici i tha atij qenke bërë si “lopë” dhe kur e pyeti se ku po shkon, përgjigja e këngëtarit ka qenë thjesht EPIKE.

“Muuuu” tha Ermali se është përgjigjur, pikërisht me tingull që liron lopa.

Ja video.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco