I keni parë magjitë e tij, por jo edhe gruan e Burdushit (Foto)

I keni parë magjitë e tij, por jo edhe gruan e Burdushit (Foto)

15:21, 18/01/2021

Ai është shfaqur shumë shpesh nëpër emisione të ndryshme me tendencën për t’i bindur njerëzit se ajo që ai thotë dhe bën është e vërtetë.

Përkundër faktit se shpesh është demantuar nga hoxhë e teolog të ndryshëm, ai vazhdon të bëjë punën e tij.

E njohim atë, por asnjëherë nuk kemi parë dikë nga familja e tij.

Sot keni rastin të njiheni me bashkëshorten tijImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco