I famshmi tregon sa herë e ka bërë me Cecën dhe çfarë i ka thënë ajo pas seksit

I famshmi tregon sa herë e ka bërë me Cecën dhe çfarë i ka thënë ajo pas seksit

14:55, 18/01/2021

Disenjatori i famshëm serb, Sasa Vidiq, kishte thënë në një emision live i cili u transmetua ne TV Pink në Serbi, se ka fjetur më shumë se 10 herë me këngëtaren serbe Svetlana Ceca Raznatovic.

“Pothuajse çdo natë shikojmë filmin ‘Sex and the City”. Kemi fjetur bashkë”, ka thënë Vidiq, derisa në anën tjetër, Ceca ka deklaruar disa herë se nuk është në lidhje me askënd, shkruan Informer.rs

Menjëherë pas kësaj, Vidiq pati treguar se çfarë i ka thënë Ceca në një ditë pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale.

“Ti dhe unë dukemi si çift që jemi të martuar që 50 vite, ne jemi shumë aktiv”, citon Vidiq fjalët e Cecës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco