Dafina Zeqiri suprizohet nga reperi me famë botërore

Dafina Zeqiri suprizohet nga reperi me famë botërore

13:58, 18/01/2021

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri e ka kthyer fjalën ‘King’ në një markë bluzash.

Bluza ka si dizanj fjalën ‘King’ në pjesën e përparme , ndërsa në pjesën e pasme ka si imazh potretin e këngëtares.

Dhe një nga reperët më të njohur në botë P.Diddy është shfaqur në llogariën e tij në Instagram me një hoodie të koleksionit të Dafinës.

Diddy shfaqet i rrethuar nga familjarët e tij, ku shihet qartë fytyra e këngëtares.

“Çfarë e hëne!”, – shkruan Dafina në Instagram. “Diddy duke veshur një nga hoodie-t e mia!”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco