Sulmuesi i njohur shqiptar merr suprizën gjigande nga e dashura e tij seksi

Sulmuesi i njohur shqiptar merr suprizën gjigande nga e dashura e tij seksi

13:33, 18/01/2021

Sulmuesi i përfaqëueses kosovare, Lirim Kastrati, është surprizuar mbrëmjen e djeshme nga e dashura e tij.

Modelja kroate, e njohur në Instagram si Angie, kishte përgatitur disa surpriza për personin e saj të zemrës.

Në videon e postuar në “Instastory” nga 22-vjeçari shikohet e tërë shtëpia e mbuluar nga trëndafilat, qirinjtë dhe tullumbacet.

E gjithë kjo atmosferë ishte krijuar nga bukuroshja, e cila ishte kujdesur për çdo detaj.

Kastrati nuk ka dashur kurrë të flasë apo të publikojë më shumë rreth jetës së tij private, përveç disa fotove me modelen.

Kjo e fundit nuk nguron të postojë në rrjetet sociale format e saj perfekte, çka duhet theksuar se Lirimi është me shumë fat

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco