Reperi Diddy i dhuron nënës së tij 1 milion dollarë për ditëlindje

Reperi Diddy i dhuron nënës së tij 1 milion dollarë për ditëlindje

11:29, 23/12/2020

Reperi i njohur 'Diddy' ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave me veprimin e bërë së fundmi.

Në përvjetiorin e 80 të nënës së tij, reperi i ka dhuaruar asaj 1 milionë dollarë dhe një makinë super luksoze.

Reperi, me anë të një fotoje në llogarinë e tij në Instagram,  tregoi se këtë e bëri në shënjë mirënjohjeje dhe falenderimi për mbështetjen e saj të vazhdueshme.

Unë ekzistoj vetëm për shkak të këtij personi të bukur, të dashur, gazmor, të vërtetë, të zgjuar dhe të mrekullueshëm. Gëzuar 80 vjetorin e lindjes, nënës më të mirë në botë! Të dua përgjithmonë!”, ka shkruar reperi.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco