Ledri dhe Sara e nxjerrin Poema Blun në shëtitje

Ledri dhe Sara e nxjerrin Poema Blun në shëtitje

11:39, 23/12/2020

Ata janë bërë prindër për herë të parë.

E ndjesinë më të mrekullueshme, Ledri dhe Sara po e shijojnë në maksimum, shkruan Syri Kosova.

Dyshja tashmë kanë nisur që në shëtitje me nxjerr vajzën e tyre, Poema Blu.

Ata dukeshin shumë të lumtur dhe të kompletuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco