‘Luftë’ te ‘Çka ka shpija’, ‘mobilizohen’ aktoret

‘Luftë’ te ‘Çka ka shpija’, ‘mobilizohen’ aktoret

10:20, 23/12/2020

Seriali ‘Çka ka shpija’ ka nisur një sezon të suksesshëm.

Edhe përkundër pandemisë, puna nuk po ndalet dhe çdo javë po vijnë me episode të reja, shumë interesante, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, ka qenë ‘Pajtesa’ ajo e cila ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet bashkë me ‘Rabën’ dhe ‘Argjendën’, të trija të veshura me uniformë të ‘UÇK-së’.

“Krisi”, shkroi Fiona, duke na lënë në kureshtje se si do jetë ky episod.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco