‘Plasin’ klikimet te kënga e Dhuratës

‘Plasin’ klikimet te kënga e Dhuratës

09:37, 23/12/2020

Dhurata Dora ka lansuar këngën e re.

Në kanalin Youtube ajo mbrëmë hodhi projektin e titulluar ‘Harrom’, shkruan Syri Kosova.

E menjëherë pas lansimit, ky projekt muzikor ka filluar të pëlqehet nga publiku, e këtë gjë e dëshmojnë klikimet në Youtube.

Për pak orë, ‘Harrom’ mori me qindëra-mijëra klikime dhe po shpërndahet në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco