FOTO/ ‘Isha e shtruar në spital’, aktorja e njohur zbulon se është infektuar me Covid-19

FOTO/ ‘Isha e shtruar në spital’, aktorja e njohur zbulon se është infektuar me Covid-19

22:48, 22/12/2020

Ylli i serialit ‘Peaky Blinders’, Sophie Rundle ka treguar se ka qenë e shtruar në spital pasi është infektuar me koronavirus dhe pësoi 'të vjella të ashpra'.

32 vjeçarja, tregoi në Instagram të hënën se tani është duke u rikuperuar në shtëpi, megjithatë ajo ka ende një sy të përgjakur pas të vjellave.

 'Përshëndetje nga shtrati im i sëmurë! Kështu që për Krishtlindje këtë vit pata një periudhë të këndshme me Covid-19.

Unë gjithashtu kam një sy shumë festiv të gjakosur nga të gjitha të vjellat e vështira që bëra në spital, nuk mund të shijoj asgjë, kam një kollë të madhe.

Duket se Sophie po refuzonte ta linte 'festën festive të sëmundjes' së saj, pasi u tha ndjekësve të komentonin për të gëzuar njëri-tjetrin.

Ajo vazhdoi: “Por keqardhja për veten është një tërheqje e tillë dhe ne të gjithë jemi ngopur apo jo? Po si po ia dalim të gjithë? Çfarë po gjen gjithkush për të gëzuar vetveten?

Nëse ndiheni të ulët ose në fund të lidhjes tuaj, ju lutem ta dini që nuk jeni vetëm. Ju mund të bashkoheni me bandën time. Komentoni më poshtë dhe le të gëzojmë njëri-tjetrin,“ shkruan Sophie./Dailymail/K.H/Syri.net/

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco