Hoqi dorë nga palestra, por duket më në formë se kurrë. Aktorja e famshme rrëfen sekretet e bukurisë

Hoqi dorë nga palestra, por duket më në formë se kurrë. Aktorja e famshme rrëfen sekretet e bukurisë

22:24, 22/12/2020

Aktorja e nominuar për Golden Globe, Jessica Alba, ka treguar së fundi trupin e saj me bikini, ku ka pozuar për set tropikal të shkrepur nga fotografi Djeneba Aduayom.

"Pandemia më ka detyruar të jem rehat me gjërat që nuk janë plotësisht të kopsitura, duke lejuar që jo gjithmonë të kem përgjigjen, duke bërë që gabimet të qëndrojnë ashtu siç janë," tha nëna e tre fëmijëve 39-vjeçare në edicioni janar / shkurt të revistës ‘Shëndeti i Grave.’

Së fundmi, Jessica ka treguar se e ka lënë palestrën, dhe të patur një trup perfekt, ajo ka arritur të shmang alkoolin dhe ha vaktet bimore katër ditë në javë, pa përfshirë të premten, të shtunën, dhe të dielën.

Ajo shprehet se gjatë kohës që bën mëngjesin, ajo vë një maskë qetësuese për fytyrën dhe sa herë që është në ankth, ajo bën ushtrime të frymëmarrjes.

“Unë përpiqem të përqendrohem në energjinë e dashurisë, mirësisë dhe qetësimit.

Lidhja me frymën time më qetëson. Atëherë nëse mund të bëj një lloj lëvizje çdo ditë, në një farë mënyre, ky është meditimi im. “/Burimi: Dailymail./Përshtati.K.H/Syri.net/

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco