Dikur e kishte idhull, sot konkurrente? Tayna reagon sërish për sherrin me Dafina Zeqirin

Dikur e kishte idhull, sot konkurrente? Tayna reagon sërish për sherrin me Dafina Zeqirin

20:22, 22/12/2020

Rreth dy muaj, më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë prishur marrëdhëniet mes tyre.

Gjatë kësaj kohe, nuk kanë munguar as thumbat mes dy këngëtareve.

Së fundmi, po komentohet sërish një thumb i Dafinës, e cila ka ndarë një postim në Instastory, ku flitet rreth diss-it që Eminem i ka bërë 6ix9ine.

“Eminem përgjithmonë! Kur dështakët u bëjnë diss idhujve të tyre!“- ka shkruar ajo krah postimit.

Fansat mendojnë se ky status lidhet me Taynën.

Por, Tayna ka vendosur të qetësoj situatën me një postim të fundit në InstaStory, ku duket se i ka dhënë fund luftës me Dafinën.

“Nuk mund të konkurrosh me mua, unë dua që ti gjithashtu të fitosh.”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco