FOTO/ Xhemi Shehu në pritje të ëmbël?

FOTO/ Xhemi Shehu në pritje të ëmbël?

20:07, 22/12/2020

Ditën e sotme, Arbana Osmani publikoi një foto me Xhemi Shehun në Instagram, ku tregonte se biondja bukuroshe i kishte dhënë dhuratën e saj për Krishtlindje. Ajo publikoi një foto përkrah mikeshës dhe shkroi: “Xhemi sot me dha dhuratën e krishtlindjeve. Guess what? @xhemishehu_”.

Arbana nuk e tregoi për çfarë dhurate bëhej fjalë dhe menjëherë ndjekësit kanë aluduar se bëhet fjalë për një bebush. Ndjekësit mendojnë se Xhemi mund të jetë shtatzënë dhe se lajmi i pritjes së ëmbël duhet të jetë dhurata e Arbanës për këtë fundvit.

“Mos është shtatzënë?/ Do bëj një bebe dhe ajo/ Që ajo do të të bëj teze/ Xhemi është shtatzënë/ Të dha lajmin që është shtatzënë/ Ajo është shtatzënë?/ Është në pritje të ëmbël”, këto janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco