Tjetër sukses për Argjentina Ramosaj, ‘Who Am I’ zgjidhet si kolonë zanore e filmit të huaj

Tjetër sukses për Argjentina Ramosaj, ‘Who Am I’ zgjidhet si kolonë zanore e filmit të huaj

18:13, 22/12/2020

Këngëtarja Argjentina Ramosaj lancoi para 3 javëshprojektin “Who am I” që u prit shumë mirë nga publiku.

Pas një mungese 2-vjeçare, Argjentina Ramosaj publikoi bashkëpunimin me Seven, ndjekur më pas me “Pishman” me Young Zerkën.

Ky rikthim ka rezultuar i suksesshëm, pasi këngëtarja ka bërë me dije se kënga është përzgjedhur si kolonë zanore e filmit “River” që pritet të publikohet së shpejti.

“River” është një film i zhanrit thriller-psikologjik, që ka në qendër historinë e një vajze, që pasi u zhduk për 1 javë pas një udhëtimi në këmbë. Regjisorja dhe skenaristja e filmit është Emily Skye, ndërsa do të interpretojnë Courtney Gains, Cameron Rogers dhe Alexandra Rose.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco