Kejvina ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve me të brendshme

Kejvina ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve me të brendshme

22:29, 17/12/2020

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të përfolura shqiptare dhe njëherësh emër shumë i kërkuar.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me të brendshme.

Kejvina nuk la vend për imagjinatë, ndërsa tregon format trupore.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco