Në krahët e një mashkulli dhe skena të nxehta në klip, Tayna publikon këngën e re

Në krahët e një mashkulli dhe skena të nxehta në klip, Tayna publikon këngën e re

20:50, 17/12/2020

Reperja e njohur, Tayna ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Johnny”.

Muzika është realizuar nga Cricket, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Tayna.

Pjesë e klipit është edhe futbollisti Granit Cana, në të cilin reperja shfaqet në skena mjaft ‘të nxehta’.

Kujtojmë se shumë shpejt ajo do të vijë në bashkëpunim me Florin dhe kënga duket se është gati e tani kanë mbetur vetëm xhirimet e videoklipit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco