Këngëtari 46-vjeçar gjendet i vdekur në makinën e tij

Këngëtari 46-vjeçar gjendet i vdekur në makinën e tij

17:34, 17/12/2020

Këngëtari Sam Jayne, është gjendur i vdekur në makinën e tij.

Drejtues i grupit “Love as Laughter” në datën 6 dhjetor ishte bërë një denoncim për zhdukjen e tij dhe më pas miqtë filluan një fushatë në rrjete sociale për të kërkuar këngëtarin.

Pas kërkimeve, 46-vjeçari është gjetur i vdekur në makinën e tij, dhe nga hetimet paraprake nuk rezulton të ketë shenja dhune në trupin e tij.

Miqtë e Sam kanë konfirmuar vdekjen e tij përmes postimeve prekëse në rrjete sociale.

“Sam ynë i dashur nuk është më me ne, por do të qëndrojë gjithmonë në mendjen tonë. Ju lutem respektoni privatësinë e familjes tonë”, ka shkruar Zake Howard, anëtar i grupit “Love and Laughter”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco