Ana bëri lëmsh të gjithë, zgjedh mes Atdheut dhe Fatjonit

Ana bëri lëmsh të gjithë, zgjedh mes Atdheut dhe Fatjonit

13:58, 17/12/2020

Ana i dha përgjigjet e saj.

Ana, njëra nga konkurrentet e cila vazhdon të qëndroj jashtë programit të “Përputhen” për shkak të zhvillimeve të fundit, u është përgjigjur disa pyetjeve të “vështira” të Luanës.

Në “AftërPary”, ajo i është përgjigjur madje edhe cilin nga djemtë do zgjidhte momentalisht dhe ajo u shpreh se Atdheun.

Gjithashtu ka dhënë edhe mendimin e saj në lidhje me Melisën.

Fationin apo Atdheun? Ana bën zgjedhjen e saj: Momentalisht…

Për më shumë lexoni intervistën e mëposhtme:

Betohesh apo pendohesh?

Betohem

Fationi apo Atdheu?

Momentalisht Atdheu!, tha Ana.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco