Dua jep para katërshifrore për një xhaketë

Dua jep para katërshifrore për një xhaketë

12:59, 17/12/2020

Ka shumë para, prandaj bën jetë luksoze.

Dua Lipa ka qenë pre e paparacavëe rrugëve të New York, por, vëmendjen më të madhe

Xhaketa e saj ishte e markës “Moncler Richard Quinn” dhe çmimi i saj është plot 1435 dollarë.

Megjithatë, as kjo xhaketë luksoze dimërore nuk arrinte të ia mbulonte barkun asaj në stinën e dimrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco