Anën e gjeti në shtrat me të dashurin, ish-shoqja e rrahu keq konkurrenten e 'Për'puthën'

Anën e gjeti në shtrat me të dashurin, ish-shoqja e rrahu keq konkurrenten e 'Për'puthën'

11:58, 17/12/2020

Thuhet se Ana dhe Enxhi janë rrahur për një mashkull.

Tashmë të gjithë e njihni Anën e Përputhen e cila veç kërcimeve, pëlqimit ndaj Fatjonit apo Atdheut bëri bujë pas fotos me Arjonin në krevat.

Mesa duket Ana e paska zakon t’u futet në krevat të tjerëve.

U habitët nga kjo frazë? Ua shpjegojmë ne!

Por para kësaj kalojme pak tek Enxhi e Love Story, vajza e cila bëri një takim me Saimirin në një dhomë masazhi, por pas kësaj ai e eleminoi.

Burime për “Kryefjala” kanë zbuluar se Ana e Përputhen dhe Enxhi e Love Story dikur kanë qenë shoqe të ngushta.

Marrëdhënia e tyre është prishur pasi Enxhi ka kapur mat në krevat, në shtepinë e saj Anën me të dashurin e saj.

Burimet të afërta pranë saj kanë treguar për “Kryefjala” se Enxhi e ka rrahur Anën e cila ka përfunduar në spital dhe ende sot ka një shenjë në fytyre.

Enxhi e ka çarë në fytyrë, të cilën Ana e ka qepur dhe duket se i ka ngelur një shenjë tashmë jo vetëm në kujtesë, por edhe në fytyrë.

Pra këto pune qenkan të thella shumë, e pas këtij sherri të dyja kanë shkuar në programe të ndryshme për të njejtën arsye: të gjejnë burrë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco