Kjo është e dashura e Getinjos?

Kjo është e dashura e Getinjos?

11:27, 10/12/2020

Zbulohet zeshkania “e Getinjos”.

Tre ditë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”.

Menjëherë pas publikimit, kënga u kthye në hit që nisi të dëgjohej kudo nga shqiptarët dhe deri tani, kënga i ka kaluar 2.6 milion klikime në Youtube.

Të shumtë janë ata që i kanë mbështetur djemtë në rrjete sociale, duke ndarë pjesë të këngës së tyre në instagram.

Getinjo dhe Mozzik kanë ripostuar videot e fansave në llogaritë e tyre, mirëpo veprimi i fundit i Getinjos na habiti të gjithëve.

Njërën prej video të një modeleje bukuroshe zeshkane, reperi e ka shoqëruar me mbishkrimin e madh “zemra jem”.

Vajza në fjalë quhet Rina dhe është kosovare.

Ende s’e dimë ç’raport ka Getinjo me bukuroshen, mirëpo fansat po presin sa më parë një shpjegim nga reperi!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco