‘Tweerk’ i ‘çmendur’ në ditëlindjen e Encës

‘Tweerk’ i ‘çmendur’ në ditëlindjen e Encës

11:32, 19/10/2020

Enca festoi ditëlindjen.

E për të u organizua një festë ku të ftuar ishin miqtë e saj më të mirë dhe kodi veshjes ishte me rroba gjumi, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, së fundmi po qarkullon një video ku shihet një shoqe e këngëtares, e veshur me pizhama, duke bërë një ‘tweerk’ të ‘çmendur’ para saj, derisa Enca i rrihte të pasmet.

Nga kjo kuptojmë që festa ka shkuar ‘zjarr’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco