Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara, sfida për veshjen në shfaqjen e modës në Paris

Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara, sfida për veshjen në shfaqjen e modës në Paris

12:21, 08/10/2020

Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë dy nga gratë më të komentuara në botë.

Wanda Nara dhe Georgina Rodriguez ishin të ftuara në shfaqjen e modës Louis Vuitton pranverë-verë 2021.

Të dyja shkëlqyen me veshjet e përzgjedhura për shfaqjen e modës.

Rodriguez zgjodhi një fustan-pallto nga maison (4,500 euro) dhe një çantë e kuqe, gjithashtu nga marka, e cila kushtonte 2500 euro.

Ndërsa, Wanda Nara zgjodhi të vishej si një zonjë elegante me një këmishë plot me logo (1,200 euro) dhe pantallona të zbukuruara ngjyrë bezhë. Cila nga të dyja ju pëlqen më shumë?

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco