Hulk fejohet me mbesën e ish-gruas, shfaqen më të dashuruar se kurrë

Hulk fejohet me mbesën e ish-gruas, shfaqen më të dashuruar se kurrë

11:53, 08/10/2020

Hulk u nda nga Iran Angelo, gruaja e tij e 12 vjetëve dhe nënë e tre fëmijëve të tij, për të nisur lidhjen me mbesën e saj Camila, duke e lënë Iran në “dhimbje të madhe”.

Por pavarësisht kritikave lidhja e dashurisë mes futbollistit brazilian dhe Camila Angelos vazhdon dhe siç duket nga fotot e publikuara ata janë më të dashuruar se kurrë.

Hulk ka postuar disa foto me të dashurën e tij teksa janë me pushime ku dhe ka treguar se ato janë fejuar.

Madje futbollisti ka bërë dhe premtimet e tij ku ka treguar se asgjë nuk i do i ndajë ato.

 "Në rrugë, në shi, në fermë ose në një shtëpi me kashtë" ka shkruar ai krahas fotos ku tregon dhe ikonën e unazës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco