Një projekt unik po vjen nga Arrita

Një projekt unik po vjen nga Arrita

12:00, 08/10/2020

Është projekti i saj i parë.

Por, këngëtarja e quajtur Arrita, qe me fillim u kujdes që t’i zgjedhë bashkëpuntorët e duhur për të nis rrugëtimin e saj në karrierë, shkruan Syri Kosova.

Ajo këngën e parë që po e punon, e që do e finalizojë edhe me klip, e ka bërë me regji të regjisorit të njohur kosovar, Lind Berisha, i cili po ashtu do jetë edhe si aktor në video.

Klipi u xhirua nga ‘Focusfilm’ të Arbër Gashit dhe do publikohet së shpejti.

Se si do jetë ky projekt, presim të shohim pas finalizimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco