Incidenti ‘hot’ i zonjës Lautaro, ‘tradhëtohet’ nga bikini

Incidenti ‘hot’ i zonjës Lautaro, ‘tradhëtohet’ nga bikini

11:40, 08/10/2020

Gruaja e Lautoro Martinez, Agustina Gandolfo njihet për format e saj perfekte të cilat nuk nguron ti tregojë dhe në fotot hot që ajo publikon në Instagram.

Por së fundmi zonja Lautaro  i’u është dashur të vinte një ikonë në formë zemre në foton ku shfaqet me bikini  për të mbuluar gjoksin e saj.

 Siç duket bikini që ajo mbante veshur ishin të ngushtë dhe më i vogël se numri i duhur.

Kujtojmë që Agustina Gandolfo u bë menjëherë shoqe me bashkëatdhetaren  e saj Wanda Narën gruaja e Maurio Icardit.

Lautaro dhe vetë Mauro janë miq të shkëlqyeshëm, por karriera e tyre tani është ndarë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco