Elegante dhe plot sharm, ish-banorja e ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë

Elegante dhe plot sharm, ish-banorja e ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë

11:37, 08/10/2020

Me siguri ju kujtohet konkurrentja bukuroshe e “Big Brother Albania 2”, Mimoza Krasniqi.

Vajza nga Gjakova, rrëmbeu zemrat e publikut, por pas përfundimit të realityshow-t u largua nga ekrani.

Pak kohë më parë ish-banorja prezantoi për herë të parë të dashurin e saj duke postuar një foto krah tij.

Së fundmi, Mimoza i ka dhënë fund beqarisë ndërsa në rrjete sociale ka ndarë fotot e ëmbla nga dasma.

Mimoza ka zgjedhur të veshë një fustan të veçantë jo tradicional, ndërsa ka shijuar në maksimum ditën e dasmës së saj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco