Vedat Ademi ashtu siç nuk e keni parë kurrë

Vedat Ademi ashtu siç nuk e keni parë kurrë

11:36, 08/10/2020

Me sa duket këngëtari Vedat Ademi ka krijuar një lidhje të fortë me palestrën.

Pasi humbi shumë kilogramë, duke ndryshuar tërësisht pamje, ai ka habitur së fundmi me disa foto që ndau me ndejkësit në InstaStory, ku tregon format trupore dhe është e qartë që këngëtari ka ndryshuar shumë.

Kujtojmë, që këngëtari Vedat Ademi ngelet një nga këngëtarët më të suksesshëm në Shqipëri, me aftësinë për të shndërruar çdo këngë në hit.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco