Në ditën e lindjes, këngëtari  njohur i bën vetes dhuratën super luksoze

Në ditën e lindjes, këngëtari njohur i bën vetes dhuratën super luksoze

11:21, 08/10/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Irkenc Hyka feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Irkenci ka mbushur 28 vjeç dhe për të festuar i ka bërë vetes një makinë luksoze. Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shihet pranë makinës të tipit Audi.

“Edhe 100 Irkenc, rrofsh sa malet”, ka shkruar këngëtari krahas fotos.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco