Pa filtra dhe fotoshop, modelja e njohur tregon transformimin e trupit pas lindjes

Pa filtra dhe fotoshop, modelja e njohur tregon transformimin e trupit pas lindjes

11:04, 08/10/2020

Modelja e famshme, Ashley Graham u bë nënë për herë të parë në janar të këtij viti.

Ajo priti një djalë, të cilit i vendosi emrin Isaac.

Modelja e kolme, i dedikoi gjithë kohën të birit, e herë pas here postonte foto e video të ndryshme.

Ajo nuk e pati asnjëherë problem që të tregonte format e saj fizike pas shtatzënisë.

Së fundmi, 32 vjeçarja ka postuar në Instagram, disa fotografi teksa në krah mban të voglin e saj.

Ajo shfaqet e veshur me të brendshme dhe një bluzë të shkurtër, ku në sy bie barku i saj.

Kujtojmë se modelja e kolme ka disa kohë që u dërgon mesazhe të forta të gjitha grave, që ta duan trupin e tyre ashtu siç e kanë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco