Pozon nga palestra, Arilena Ara në super formë

Pozon nga palestra, Arilena Ara në super formë

10:49, 08/10/2020

Një prej artisteve më të dashura shqiptare, është padyshim këngëtarja Arilena Ara.

Së fundmi, ajo i habiti të gjithë, pasi u mësua se do ta shohim Dhe në botën e modës, ku do të bëhet pjesë e 'Milan Fashion Week'.

Siç duket, Arilena ka dashur të na vërtetojë se pasarela është një tjetër vend ku meriton të jetë, pasi së fundmi ajo ndau me ndjekësit një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo duket në super formë teksa pozon para pasqyrës.
Duket se lokacioni i saj është palestra, nga ku këngëtarja kalon një pjesë të ditës së saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wednesday motivation????

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


 
 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco