Po bën xhiron në rrjet puthja mes Del Pieros dhe maces së tij

Po bën xhiron në rrjet puthja mes Del Pieros dhe maces së tij

09:55, 08/10/2020

Alessandro Del Piero ka mahnitur rrjetin ditën e djeshme.

Pasi ishte ylli i një reklame të njohur për vite me radhë së bashku me një zog , tashmë ai është kthyer në qëndër të vëmëndjes me macen e tij.

Në videon e publikuar shfaqet ish lojtari i Juventusit ku i kërkon një puthje maces së tij dhe ajo i përgjigjet pozitivisht me një puthje.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videot e mëposhtme  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco