Bashkëshortja e Douglas Costa, ndez rrjetin me fotot provokuese

Bashkëshortja e Douglas Costa, ndez rrjetin me fotot provokuese

10:22, 08/10/2020

Ndryshon e ardhmja e Douglas Costa, që rikthehet te Bayern Munchen me formulën e huazimit.

Por drejt Bavarisë, bashkë me ish futbollistin e Juventus, do të niset edhe bukuroshja Nathaalia Felix.

Brazilianja, modele e famshme në vendlindjen e saj dhe jo vetëm, vijon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj në Instagram ku numri I fansave rritet çdo ditë.

Në një postim të tijin,Cousta e quan “Mamacita”, duke i treguar se kërkon të vazhdojë lidhjen edhe në Mynih.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco