Shyhretja nuk po iu ndahet Sinanëve, kësaj radhe duet me këngëtarin turk

Shyhretja nuk po iu ndahet Sinanëve, kësaj radhe duet me këngëtarin turk

10:40, 08/10/2020

‘Jam shqiptar’.

Kështu quhet kënga e re e Shyhrete Behlulit që do e sjell në duet me këngëtarin turk, Sinan Akçil, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet këngëtarja dhe duke u nisur nga titulli, kuptohet se edhe këngëtari ka prejardhje shqiptare.

Se çka do sjellin ata, presim të shohim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Se shpejti dueti nga une dhe @sinanakcil “Jam Shqiptar”

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco