Një ditë para publikimit të klipit, Bebe Rexha më provokuese se kurrë

Një ditë para publikimit të klipit, Bebe Rexha më provokuese se kurrë

09:59, 08/10/2020

Dhe pse prej kohësh Bebe Rexha nuk ka publikuar një projekt të ri, ajo vazhdon të jetë e përfolur në media.

Por, pritjes me sa duket i erdhi fundi, pasi Bebe të  premten do të sjellë këngën e shumëpritur pas një kohe relativisht të gjatë.

Në bashkëpunim me Daja Cat, Bebe duket se e ka gati hitin e radhës.

Mirëpo Bebe, me sa duket nuk duroi dhe ndau disa moment nga xhirimi i klipit me ndjekësit.

“E dua këtë ‘look’”, ka shkruar ajo në videon ku shfaqet tepër sensuale dhe ku ka zbuluar një përqindje të madhe të trupit të saj. 

Ka filluar numërimi mbrapsht për publikimin e këngës së re dhe duket se fansat janë shumë të entuziazmuar, duke mos pasur dyshime se kush do të jetë hiti i radhës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love this loookkkkk ???????? #BabyImJealous 2 Days

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco