Loredana bëhet e ‘rrezikshme’, gjuan me armë

Loredana bëhet e ‘rrezikshme’, gjuan me armë

10:05, 08/10/2020

Loredana Zefi e ka provuar edhe këtë gjë.

Ajo në rrjetet sociale ka hedhur fotografi e video ku shihet me armë në duar dhe duke gjuajtur në poligon çitje, shkruan Syri Kosova.

Bukuroshja njihet për skandalet e saj dhe si femër problematike, por, akoma më shumë po bëhet tani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco