‘Nuk mund të fle nga lumturia’, këngëtarja e njohur në pritje të ëmbël

‘Nuk mund të fle nga lumturia’, këngëtarja e njohur në pritje të ëmbël

09:41, 08/10/2020

Këngëtarja e njohur, Meghan Trainor do të bëhet nënë për herë të parë.

26 vjeçarja zbuloi të mërkurën se ajo dhe burri i saj, Daryl Sabara, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

 Këngëtarja ka vendosur ekon në pemën e vitit të ri, duke e bërë edhe më të veçantë lajmin e ëmbël.

“Zemra do më dalë nga vendi. Unë jam shtatzënë. Ne jemi shumë të lumtur, sa nuk kemi mundur as të flemë. Ne kemi pritur për kaq shumë kohë.”

Ajo shtoi, “Sa herë që të shoh, jam si, do të ndodhë – dhe më në fund ndodhi”, vazhdoi Trainor.

Këngëtarja e hitit “All about that bass” theksoi shpresat e saj për të pasur shumë fëmijë dhe ndihet me fat që deri më tani, shtatzënia e saj ka qenë ‘shumë e lehtë’.

“Ndihem sikur po mësoj gjëra të reja çdo ditë. Unë e kuptova se sa mahnitëse janë gratë. Ne jemi të gjithë si, gratë janë heroina”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco