Si arriti Besi ta bënte për vete? Flet Xhensila Myrtezaj

Si arriti Besi ta bënte për vete? Flet Xhensila Myrtezaj

07:07, 29/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin "NIN", me Alaudin Hamitin.

Ajo rrëfeu të pathëna nga jeta e saj, si profesionale ashtu dhe private.

Sot Xhensila është e martuar dhe nënë e një vajze bukuroshe të quajtur Ajka, por si nisi gjithçka?

Si arriti Besi t'ia fitonte zemrën?

Këngëtarja tha se Besi u tregua i zgjuar duke iu afruar fillimisht si shok dhe më pas me dy cilësitë e tij kryesore: humorin dhe humanitetin, arriti ta bënte për vete.

"Ai u tregua i zgjuar se e pa që në kokën time ishte dicka tjetër që kishte lidhje me muzikën, shkollën dhe nuk isha e hapur të pranoja një gjë të re në jetën time dhe Besi u afrua si shok dhe avash avash i la vend vetes për të qenë bashkëshorti im. Besi përveç sensit të humorit ka një sens të jashtëzakonshëm humanitar" u shpreh Xhensila. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco