Netflix xhiron show-realitetin me Meghan dhe Harry

Netflix xhiron show-realitetin me Meghan dhe Harry

22:48, 28/09/2020

Në tabliodët angleze është përfolur së fundmi  se mund të shihnim jetën e Princ Harry dhe Meghan të pasqyruar në ekran për 3 muaj me radhë.

Çifti është ende i angazhuar në punë humanitare, por ata do të paguhen për ndihmën e tyre për Netflix, me të cilën është rënë dakord për projektin “e rëndë” 112 milionë funte.

Meghan dhe Harry kanë rënë dakord të filmojnë një shou-realiteti dhe fokusi do të jetë në jetën e tyre të përditshme dhe punën humanitare.

Një burim i afërt me çiftin shpjegoi për mediat britanike se gjithçka do të filmohej ‘me delikatesë dhe shumë më lart se standardet e shfaqjeve të realitetit me të cilat jemi përmbytur në kanale sot’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco