Morena ekspozon format e nxehta trupore

Morena ekspozon format e nxehta trupore

21:31, 28/09/2020

Morena Taraku ka pozuar me një bluzë nate.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, edhe në imazhin e fundit të postuar duket mjaft joshëse si pothuajse çdo herë.

Kësaj radhe bukuroshja ka pozuar duke ekspozuar linjat, derisa nuk kanë munguar komentet e ndryshme nga ndjekësit.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#MT

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco