Kylie bombastike në bikini

Kylie bombastike në bikini

21:16, 28/09/2020

Kylie Jenner është një nga emrat më të njohur të industrisë botërore sa i përket showbizit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, jo më kot është ndër të ndjekurat në botë, shkruan Syri.net Kosova.

Edhe sot, Kylie në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se doli shumë bombastike në bikini dhe me një pozë joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7th day of fall ????

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco