Kim Kardashian habit fansat, poston foton me ish-partnerin e motrës

Kim Kardashian habit fansat, poston foton me ish-partnerin e motrës

20:27, 28/09/2020

Kim Kardashian, ka habitur fansat me një fotografi që ka publikuar në “Instagram”. 

Ajo postoi një foto ku shfaqet së bashku me Scott Disick, i cili së fundmi po kalon kohën me fëmijët e tij dhe nënën e tyre, Kourtney Kardashian.

Në foton e postuar nga Kim, Scott shfaqet e veshur me një bluzë sportive ngjyrë blu. Ndërsa vetë Kardashian me një bluzë ngjyrë bezhë.

Fansat mbetën të surprizuar nga kjo foto, ku krahas fotos shkruan: “4life”.

 

View this post on Instagram

4 LIFE

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco