Tayna provokon rëndë me këtë imazh

Tayna provokon rëndë me këtë imazh

20:01, 28/09/2020

Reperja e njohur Tayna vazhdon të kryesojë listën sa i përket artisteve më të njohura në trojet shqiptare.

Fat në karrierë, por si duket këtë gjë e kërkon edhe në dashuri.

Duke pozuar me shumë stil, ku vëmendja shkon të gjoksi dhe te dora mbi të, Tayna e kërkon burrin.

“A e ka parë dikush burrin tim? Ai ra nga qielli para meje”, ka shkruar sipër fotografive joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Has anybody seen my husband? He fell from the sky before me????

A post shared by Tayna (@tayna) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco