Demi ngre temperaturat në rrjet, tregon të pasmet bombastike

Demi ngre temperaturat në rrjet, tregon të pasmet bombastike

19:06, 28/09/2020

Demi Rose vazhdon ta ‘çmend’ rrjetin.

Në Instagram, modelja bukuroshe ka hedhur një video dhe një imazh të ‘zjarrtë’, shkruan Syri Kosova.

Ajo në pah ka vënë gjoksin dhe të pasmet bombastike. 

Duke qenë se pozoi e u xhirua nga shtrati, Demi nuk la vend imagjinatës.  

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco