Prindër për herë të dytë? Reagimi i Sinan Hoxhës na bëri të gjithë konfuz

Prindër për herë të dytë? Reagimi i Sinan Hoxhës na bëri të gjithë konfuz

18:56, 28/09/2020

Ditën e sotme, mediat rozë raportuan se Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së dytë. 

Burime pranë çiftit kanë treguar për Abc Neës, se Andrra është në muajin e katërt të shtatëzanisë. 

Mirëpo jo vetëm kaq, por ky burim sapo zbuloi gjininë e bebit që do të vijë duke treguar se Sinani dhe Andrra pritet të bëhen prindër të një djali për herë të dytë.

Por, pas këtyre lajmëve, këngëtari ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instastory, duke shkruar: "Nuk është e vërtetë". 

Nuk dihet nëse ky status ka të bëjë me këto lajme, por ne na mbetet vetëm të presim, për nje tjetër reagim të çiftit. 

Kujtojmë se dyshja janë prindër të një djali 4 vjeçar të quajtur Ansi./Syri.net/ 

 

 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco