Ç'po ndodh? Capital T 'zhduket' papritur nga Instagrami

Ç'po ndodh? Capital T 'zhduket' papritur nga Instagrami

18:01, 28/09/2020

Reperi i njohur, Capital T ka habitur fansat e tij, pasi ka fshirë papritur çdo postim në profilin e tij.

Madje, në foton e profilit ai nuk ka më një imazh të tijin, por imazhin e një skulpture.

Në fakt, skulptura në foto është imazhi kryesor të albumit të ri të Kapos, të titulluar po “Skulpturë”.

Kjo vepër e gdhendur nga reperi plot dashuri, do të lançohet më 1 tetor dhe me shumë mundësi “zhdukja” e tij lidhet me këtë fakt.

Capital T ka lajmëruar më herët se në fillim të muajit tetor albumi i tij do të gjendet kudo online.

 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco